Opinie użytkowników

VLC media player

VLC media player3.0.8

Wszystkie formaty audio i video w jednym odtwarzaczu

VLC media player to darmowy odtwarzacz multimedialny który odtworzy prawdopodobnie każdy format wideo. Prostota obsługi i szybkość działania sprawiają, że VLC to jeden z najlepszych playerów na rynku.

Downloadna Windows
8
67195 głosów
Oceń to!
 • Katarzyna Skibinska

  według Katarzyna Skibinska

  Jest suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper.

 • według Anonymous

  To trzeba mieć mając komputer!. Po prostu rewelacja (i to za darmo)! Czyta wszystko i ciągle mnie miło zaskakuje! :) Odtwarza wszystkie formaty video,strumieniuje radia internetowe i chyba też tv.Bardzo polecam.:)

 • według Anonymous

  recenzja o programie vlc media player. Bardzo dobry program odtwarza wszystko tylko nie mogę zrobic jednej rzeczy lista odtwarzania traci się gdy wyłączam komputer i przy ponownym włączeniu trzeba ją na nowo tworzyć czy nie można jej zapisać na stałe aby nie znikała a jeśli tak to jak to się robi. Pros: Odtwarza filmy ,muzyka,zdjęcia. Cons: niestabilna lista odtwarzania przy wył.kompa i ponownym wWięcej

 • według Anonymous

  Najlepsz z otwarzczy Wideo jakie używam. Bardzo dobry program ponieważ odtwarza wszystkie pliki jakie posiadam a których nie mogłem odtworzyć za pomocą innych programów np. Media Player! Pros: Bardzo szybki. Cons: Brak

 • według Radek Grabarek

  VLC jest zupełnie darmowy. VLC Player nie tylko jest zupełnie darmowy, ale nawet jest programem open source, więc nie potrzeba do niego żadnego klucza licencyjnego.

 • według Anonymous

  przy instalacji wyskoczył mi klucz licencyjny skąd mam go wziąsc?proszę o . Nie mam zdania na ten temat ponieważ instalacja sie nie powiodła gdyż nie mam kluczu licencyjnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • według Anonymous

  konwertowanie z VLC. Na pewno bardziej czytelny niż WMP, ale brak mi instrukcji PL jak konwertować klipy na inne formaty, wycinać i montować Pros: Wygląda i odtwarza nieźle, na pweno bardziej czytelny niż WMP, ale bez instrukcji ciężko ocenić inne mozliwości. Cons: Brak mi instrukcji PL jak konwertować klipy na inne formaty, wycinać i montować

 • według Anonymous

  Dobry program. Używam go na zamian wraz z bestplayer który na dodatek jest Polski. VLC Media Player parę razy mi się zawiesił lub wyskoczył błąd ale i tak godny polecenia.

 • według Anonymous

  Obsługaprogramu.. Bardzo fajna aplikacja. Brakuje mi tylko porządnej instrukcji w języku polskim.Nie chciałbym obsługiwać go tylko intuicyjnie,a poznać wszystkie jego możliwości. Pozdrawiam!!